Witamy
Login / Rejestracja
Plynny hover po najechaniu obrazka w jQuery

Dachówki płaskie - nowoczesne pokrycia dachowe

URL

Nie lubisz tego filmu. Dziękujemy za głos!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Dodane by Admin w DACHOWKI PRODUCENCI OPISY PRODUKTOW
4,979 Wyswietleń

Opis

Przed budową lub rozpoczęciem remontu dachu, na początku zawsze pada pytanie:
- Jakie pokrycie dachowe wybrać?
- Jaki kolor dachówki?
- Dachówka ceramiczna czy betonowa?
- Dachówka glazurowana czy angoba?
Nowoczesne pokrycia dachowe to w dużej mierze nowoczesny design, dlatego dachówka płaska zyskuje coraz większą popularność. Remont dachu może być dobrą okazją do „odświeżenia" wyglądu budynku.
Jednym z ciekawszych rozwiązań pozostają betonowe, płaskie dachówki Tegalit marki BRAAS. Wytwarzane z zastosowaniem nowoczesnej technologii Protegon, pokryte zostały pigmentami, które odbijają do 300% więcej promieniowania podczerwonego. Latem temperatura na spodzie dachówki potrafi być aż o 10 stopni niższa niż przy zastosowaniu tradycyjnych rozwiązań. Dodatkowo minimalistyczny, zgeometryzowany kształt, świetnie podkreśla nowoczesny design budynków.
Tegalit Protegon to nie tylko dachówki, ale także dachówki kształtowe, jak gąsiory dachowe oraz szereg akcesoriów dachowych składających się na kompletny system dachowy. Dzięki kompleksowym rozwiązaniom mamy pewność, że nasz dach nie tylko estetycznie wygląda, ale także doskonale spełnia swoje funkcje i będzie nam służył przez lata.
Marka BRAAS wprowadziła obowiązującą do 29 sierpnia 2014 promocję „Modny kształt 2014". Objęte są nią płaskie dachówki ceramiczne i betonowe. O rabaty należy pytać w punktach handlowych. Więcej informacji na temat specyfiki płaskich dachówek znajduje się w filmie.
W filmie pokazane są dachówki płaskie Turmalin, Tegalit, Opal, Teviva, Topas, Smaragd.

Dodaj Komentarz

Komentarze

Bądź pierwszym który skomentuje.
RSS

Hurtowania budowlana

Okna dachowe

Dobra cena. Darmowy transport