Witamy
Login / Rejestracja
Plynny hover po najechaniu obrazka w jQuery

DEKARZE.PL przedstawiają: Żuraw budowlany PAUS PTK30

Featured

URL

Nie lubisz tego filmu. Dziękujemy za głos!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Dodane by Admin w AKCESORIA OPISY PRODUKTOW
684 Wyswietleń

Opis

Nowoczesny żuraw budowlany na przyczepie kołowej jest to propozycja dedykowana wszystkim firmom ogólnobudowlanym. To inwestycja, która pozwoli z firmy stworzyć niezależne przedsiębiorstwo. Wszechstronność zastosowania przy niewielkich wymaganiach transporcie i zasilaniu, uniwersalność w przenoszeniu materiałów budowlanych oraz możliwość przekształcenia żurawia w dźwig do transportu osób ( zgodny z unijną dyrektywą bezpieczeństwa EN280 ), poprzez zastosowanie specjalnego kosza o ładowności 250 kg, to tylko jego podstawowe zalety. Do żurawia oferowane jest bogate wyposażenie dodatkowe służące do efektywniejszego transportu różnego rodzaju materiałów budowlanych, np. dachówek, pustaków, cegieł, materiałów sypkich, betonów i zapraw, elementów belkowych ( desek, krokwi, nadproży itp. ), a nawet całych palet. Każda jednostka przechodzi testy zgodnie z Unijną Dyrektywą EN 13000 "Wymogi zapobiegające wypadkom", posiada książkę inspekcji dźwigu oraz certyfikację TUV i spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa.

MASZT
Wysuwany teleskopowo maszt z zamkniętych profili aluminiowych, o najwyższych parametrach wytrzymałości i stabilności, obsługiwany jest przez dwa siłowniki hydrauliczne zapewniające bezpieczne rozkładanie oraz pochylanie i podnoszenie masztu nawet pod obciążeniem. Dodatkową możliwość ruchu daje hydrauliczny przegub zginany w zakresie do 140 ° z ramieniem o wysięgu 9,20 m. Możliwość obrotu masztu w pełnym zakresie 360 ° z nieograniczoną ilością obrotów.

NAPĘD I STEROWANIE
Napęd żurawia stanowi stabilny i wydajny silnik spalinowy HONDA GX 620, 14,9 kW/ 20hp, dostępny w wersji benzynowej lub opcjonalnie jako diesel. Zasila on zarówno cały układ hydrauliczny, jak i układy elektryczne. Drogą radiową za pomocą pilota steruje się elektro-hydrauliczną obsługą wszystkich zakresów.

PODWOZIE
Podwozie stanowi dwuosiowa przyczepa kołowa z hamulcem najazdowym, dostępna jest również opcja samobieżna o wyjątkowych parametrach jezdnych i manewrowych. Bezpieczeństwo pracy zapewniają 4 hydrauliczne podpory, z możliwością ustawienia żurawia nawet na nierównym, trudnym terenie z podparciem jedno lub dwustronnym. żuraw jest dopuszczony do ruchu jako przyczepa specjalna.

Dodaj Komentarz

Komentarze

Bądź pierwszym który skomentuje.
RSS

Hurtowania budowlana

Okna dachowe

Dobra cena. Darmowy transport