Witamy
Login / Rejestracja
Plynny hover po najechaniu obrazka w jQuery

Piankowanie kurnika, najtańszy remont dachu w kurniku, izolacja natryskiem pianka pur

URL

Nie lubisz tego filmu. Dziękujemy za głos!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Dodane by Admin w IZOLACJE
630 Wyswietleń

Opis

Izolacja kurnika natryśniętą pianką poliuretanową jest dobrym pomysłem inwestorskim. Natrysk piany sprawdza się zarówno w zastosowaniu do nowych obiektów, jak też i do tych, które mają już swoje najlepsze lata za sobą. Co takiego dobrego wnosi izolacja z natryskowej pianki poliuretanowej?
Ta forma izolacji ma tak wiele pożądanych cech, że dla osób które nie poznały tej izolacji na własnych obiektach, to co tu napiszę może wydawać się nieprawdopodobne, wręcz naciągany chwyt reklamowy. Ale patrząc uważnie na zamieszczoną video-prezentację łatwo dostrzec, że ręka wprawnego natryskiwacza bez większego problemu radzi sobie z wszelkimi szparami w połaci dachowej. Można też uzyskać całkiem przyzwoitą estetykę powierzchni, ładniejszą od wielu stosowanych wykończeń, np. płyt drewnopochodnych, niekiedy blach, czy płyt izolacyjnych. Natryśnięta pianka nadaje sufitowi jednolita strukturę, ciągłość izolacyjną pozbawioną mostków termicznych, które powodują miejscowe zawilgocenie i niszczenie konstrukcji. Szczelnie – dokładnie wykonany natrysk pianki poliuretanowej na sufit pozwala zachować wysoką higienę budynków hodowlanych, mamy tu na myśli łatwość mycia po każdym „rzucie”, ale też ograniczenie migracji drobnoustrojów, owadów, robactwa, insektów a nawet gryzoni. Zaizolowany sufit który ogranicza do minimum kondensację wody poprawia jakość powietrza w obiektach, zmniejsza zachorowalność i śmiertelność ptaków. To dopiero kilka pozytywnych cech zastosowania izolacji z natryskowej pianki poliuretanowej, w systemie izolacji Saappur System. Czy nie jest to najłatwiejszy ,a zarazem najtańszy sposób izolacji, ocieplenia kurnika?
Więcej informacji zainteresowanym właścicielom obiektów, chętnie udzielę poprzez telefon, lub na miejscu przy wycenie usługi.
Zapraszam Państwa do obejrzenia prezentacji, zapraszam także do obejrzenia innych filmików z serii SAAPPUR SYSTEM IZOLACJA, jak również na stronę www.saappur.pl. Także zapraszam do kontaktu, telofonicznego 602246770 bądź mailowo na biuro@saappur.pl
Mam nadzieją że zamieszczony materiał okaże się dla Państwa pomocny
Pozdrawiam
Wojciech Samoraj

Dodaj Komentarz

Komentarze

Bądź pierwszym który skomentuje.
RSS

Hurtowania budowlana

Okna dachowe

Dobra cena. Darmowy transport