Witamy
Login / Rejestracja
Plynny hover po najechaniu obrazka w jQuery

Pożar poddasza, Brzeszcze ul. Liliowa

URL

Nie lubisz tego filmu. Dziękujemy za głos!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Dodane by Admin w WYPADKI
570 Wyswietleń

Opis

W dniu wczorajszym (21.12.2015r.), kilka minut po godzinie 13:00, dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu odebrał zgłoszenie o pożarze budynku przy ulicy Liliowej w Brzeszczach. Natychmiast do zdarzenia zadysponowano zastępy Straży Pożarnej oraz Policję.
W chwili przybycia na miejsce pierwszych zastępów strażackich, pożarem objęte było poddasze budynku.
„Z budynku wydobywał się dym, po rozpoznaniu stwierdzono pożar materiałów składowanych na poddaszu oraz elementów drewnianych budynku (więźba dachowa, strop) „- mówi st.kpt. Zbigniew Jekiełek z PSP w Oświęcimiu.
„Szybkie ugaszenie pożaru uratowało budynek przed spaleniem. Częściowemu spaleniu uległy elementy więźby dachowej, stropu i wyposażenia strychu. Strażacy zabezpieczyli dach przy pomocy dachówek oraz folii. Nikt nie ucierpiał w zdarzeniu. Działania trwały prawie 2 godziny”- dodaje oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu.
W działaniach brało udział 28 strażaków (4 zastępy PSP Oświęcim i 2 zastępy OSP Brzeszcze). Czynności wyjaśniające prowadzą policjanci z Komisariatu Policji w Brzeszczach.

Dodaj Komentarz

Komentarze

Bądź pierwszym który skomentuje.
RSS

Hurtowania budowlana

Okna dachowe

Dobra cena. Darmowy transport