Witamy
Login / Rejestracja
Plynny hover po najechaniu obrazka w jQuery

Prawidłowa izolacja dachu pianką natryskową i alifatycznym silikonem

URL

Nie lubisz tego filmu. Dziękujemy za głos!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Dodane by Admin w IZOLACJE PORADNIKI WYPADKI
567 Wyswietleń

Opis

Firma RITAPOL SKUTECZNEIZOLACJE.com z siedzibą w Warszawie i Krakowie oferując swoje wieloletnie doświadczenie po raz kolejny podejmuje się procedury wymiany wadliwej izolacji dachowej będącej efektem prac nieuczciwego wykonawcy izolacji natryskowych.

Zgodnie z przewidywaniami i podanym przez EOPIN.org scenariuszem w kwestii ubocznych skutków szybkiego rozwoju izolacji natryskowych (patrz: publikacja z dnia 09 lutego 2015r pt. ,,Dynamiczny rozwój polskiego i europejskiego rynku izolacji PUR wykorzystywany przez nieodpowiedzialnych producentów i ich firmy wykonawcze”) odnotowuje się zwiększoną ilość drastycznych przypadków niszczenia inwestycji, finansów i zdrowia inwestorów.

W poniższym przypadku czynności naprawcze na nowo ukończonym obiekcie w rejonie Pruszkowa k. Warszawy wraz z usunięciem niewłaściwej piany i jej utylizacją zostały wykonane przez Autoryzowanego Dysrybutora LALLAFOM USA - zespół RITAPOL. Prawidłowa instalacja obejmowała produkt bazowy HeatGuard 250 zabezpieczony nawierzchnią powłoką SealCote 1000 w kolorze ciemnoszarym i zachowanie 2%-spadkowych drenaży wodnych. Podobne zlecenia przekazujemy jedynie personelowi z odpowiednim przygotowaniem i doświadczeniem z zakresu dachów piano-sylikonowych.

Niestety już wkrótce zaprezentujemy Państwu kolejne 3 inwestycje obecnie oczekujące na zerwanie ponad łącznie 3700m2 wadliwej warstwy izolacji natryskowej znanego powszechnie na Polskim rynku producenta.

Narastająco zwiększa się ilość i frekwencja zapytań od właścicieli obiektów w Polsce dotyczących prac dachowych wykonanych metodą natryskową, które zawiodły na ogół w przedziale 12 mies. od ukończenia. Niestety w tych przypadkach właściciele inwestycji trafiają do nas dopiero w momencie przerażenia i braku rozwiązań na przecieki do wnętrz obiektu.

Na prawidłowość i pomyślny wynik zewnętrznej aplikacji dachowej metodą natryskową składa się wiele czynników które pozostają w trakcie i po aplikacji niewidoczne gołym okiem (np. w poniższej odsłonie video).

Zagrożenie wynika przede wszystkim z tego że dla przeciętnego zleceniodawcy "puchnąca" pianka piance równa, a wybór materiału i wykonawcy ogranicza się do proponowanej ceny za m2.

W przypadku zewnętrznych aplikacji i montaży dachowych takie założenie jest wyjątkowo niebezpieczne.

Dla przykładu materiał niesprawdzony pod względem stałowymiarowości czy adhezji międzywarstwowej mimo swojej pozornej "gęstości dachowej" i podanej informacji w zastosowaniach etykiety produktowej nie powinien trafiać na dach żadnego obiektu.

Systemy dachowe LALLAFOM USA są wykonywane jedynie materiałami cieszącymi się największą popularnością na rynku USA od ponad 20 lat. Nasze komponenty udostępniamy jedynie załogom posiadającym wyspecjalizowane doświadczenie w aplikacjach dachowych. Montaże najczęściej są przeprowadzane pod nadzorem naszego eksperta.

Z przyjemnością informujemy że oferowany przez nas system odznacza ZEROWY POZIOM REKLAMACYJNY dotychczas wykonanych zabezpieczeń dachowych.

Dziękujemy naszym klientom za zaufanie
Zespół LALLAFOM - RITAPOL

Dodaj Komentarz

Komentarze

Bądź pierwszym który skomentuje.
RSS

Hurtowania budowlana

Okna dachowe

Dobra cena. Darmowy transport